Перейти к содержимому
04.08.2010 / textscontent

Наші привезли олімпійське срібло з Хорватії за досягення у фізиці

З 17 до 25 липня у Загребі, столиці Хорватії, тривала 41 Міжнародна учнівська олімпіада з фізики. У змаганнях взяли участь 367 учасників з 79 країн світу. Українські школярі привезли додому срібні медалі.

Переможці – учні-кияни: з ліцею N 171 «Лідер» та Українського фізико-математичного ліцею НУ ім. Т. Шевченка, і львівʾянин – зі спеціалізованої школи-інтернату «Львівський фізико-математичний ліцей із поглибленим вивченням природничо-математичних наук» при ЛНУ імені Івана Франка. Тож срібні медалі в Україну привезли Денис Рибалка, Микола Степанов, Леонід та Микола Тузенки з Києва й Тарас Теслюк зі Львова.

Команди Китаю, Тайваню, Таїланду вибороли по 5 золотих медалей. Команда Індонезії завоювала 4 золотих і одну срібну медаль, 3 золоті, 1 срібна та 1 бронзова медалі в активі команди Германії; 3 золоті та 2 бронзові медалі завоювали члени команди Угорщини. З різною кількістю медалей різного ґатунку приблизно однакових результатів досягли команди В’єтнаму, Індії, Казахстану, Росії та України. Таким чином, за результатами змагань команда України знаходиться в десятці лідерів, випередивши, зокрема, команди США, Канади, Ізраїлю, Південної Кореї, Франції, Великобританії, Японії тощо.

З сайту Міністерства освіти і науки України

Реклама

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: